DĚLÁME SILNICE BEZPEČNĚJŠÍ

Dopravní značení

Potřebujete poradit s vaším dopravním projektem či dopravním značením?

Napište nám

Vodorovné dopravní značení

Značení provádíme na veškeré typy povrchů a všechny třídy silnic. Od dálnic, přes silnice, po areály, haly a parkoviště.

Veškeré práce provádí naši zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi a moderní mechanizací. Používáme nejkvalitnější materiály dostupné na trhu tak, abychom mohli zaručit nejlepší kvalitu a nejdelší životnost značení.

Vodorovné dopravní značení realizujeme:

  1. Jednosložkovou barvou

    Nejčastěji používaným typem dopravního značení v České republice. Vždy se soustředíme na správné nastavení strojů, dodržování technologických postupů a kvalitu provedené práce. Umíme rozměřit nové úseky dálnic, křižovatky i dlouhé liniové stavby. Aplikace nejkvalitnější barvy od francouzské značky Sinolack Normandie probíhá stroji H18, H19, CMC AR 300D.

  2. Dvousložkovými plasty

    Značení pomocí dvousložkových plastů je z materiálu vyznačujícího se dlouholetou životností a zvýšenou odrazivostí za snížených podmínek viditelnosti. Máme dlouholeté zkušenosti s aplikací strukturálního plastu, jak zvučícího tak nehlučného. Realizujeme i plošné značení stěrkovým plastem. Aplikace probíhá stroji H18.

  3. Předformátovanými termoplasty

    Vyrábíme přímo podle Vašich požadavků přesné tvary. Barevné variace, různé symboly a rychlá aplikace s dlouhou životností. Tento typ materiálů je využíván zejména u složitějších symbolů a tvarů, ale také u přechodů pro chodce či vodicích slepeckých proužků.

Svislé dopravní značení

Nabízíme prodej, instalaci i povolení veškerého svislého dopravního značení i zařízení. Dále také nabízíme příslušenství k dopravním značkám: hliníkovou patku, sloupky, objímky a Bandimex pásku.

Realizujeme výstavby portálových konstrukcí, instalace velkoplošného značení včetně roznášecích profilů a kompletní demontáže. Zaměřujeme se na  instalace značení ve městech, i mimo ně, po celé republice.

Veškerý dodávaný sortiment je certifikovaný Ministerstvem dopravy ČR a naši zaměstnanci mají zkušenosti s realizací velkých projektů pro státní správu. Klademe velký důraz na založení základových patek tak, aby splňovali platné požadavky a vydrželi nárazové větry. Neustále se vzděláváme v nových normách a podmínkách ŘSD ČR.

Dočasné dopravní značení

Kompletně zabezpečujeme dočasné dopravní značení – nakreslení projektové dokumentace, vyřízení povolení s potřebnými orgány, realizaci samotného dopravně inženýrského opatření až po pravidelnou údržbu a servis.

Máme zkušenosti s realizací dálničních uzávěr, velkých objízdných tras, ale i se zajištěním krátkodobých pracovních míst.

Vlastníme velké množství dálničních betonových svodidel T3/W2, několikery sady dálničních zabezpečovacích vozíků včetně LED zabezpečovacího vozíku.

Realizujeme přechodnou žlutou pásku i značení žlutou barvou. Naši zaměstnanci jsou odborníci ve svém oboru a vždy dbají na bezpečnost silničního provozu a svoji vlastní.

Kompletní řešení údržby

Postaráme se o kompletní údržbu komunikací. Od sekání trávy, údržbu krajnic a příkopů, údržbu propustků a mostů, odstranění náletových dřevin až přes čištění a úklid odpadků.

Zajišťujeme také zimní údržbu komunikací a areálu.

Naši partneři

Napište nám ještě dnes

Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.