DĚLÁME SILNICE BEZPEČNĚJŠÍ

Hledáme právě Vás

Potřebujete poradit s vaším dopravním projektem či dopravním značením?

Napište nám

Do našeho pracovního týmu hledáme spolehlivého kolegu na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK DZ

Požadujeme:

  • spolehlivost, zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz B, výhodou C, T (rozšíření hradí zaměstnavatel)
  • manuální zručnost
  • praxe v pozemním stavitelství a zednické zkušenosti jsou vítány

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové podmínky
  • zvláštní odměny za provedené akce
  • vzdělávací kurzy, školení
  • stravenky
  • přátelský pracovní kolektiv
  • dlouhodobé stabilní zaměstnání

Firma 3K značky s.r.o.se zabývá dopravním značením a dopravními stavbami a působí na trhu již řadu let.

Nástup možný ihned.

Kontakt:
Gabriela Braunová, 732 599 583
braunova@3kznacky.cz
personální oddělení

Do našeho pracovního týmu hledáme spolehlivého kolegu na pozici ASISTENČNÍ POHOTOVOST při tvorbě kolon na dálnici D1, obsluha aku zařízení a kontrola objízdných tras.

Požadujeme:

  • maximální spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • řidičský průkaz B, aktivně
  • dostupnost na dálnici D1 – 40.dálniční kilometr max. do 30 minut
  • neustálá dostupnost na telefonu ve smluveném pohotovostním režimu
  • trestní rejstřík bez záznamu

Náplň práce:

  • Pohotovost na telefonu od 6.00 – 22.00 hodin
      • Přistavení „plovoucího“ vozidla při kolonách na dálnici D1 – zajištění plynulého provozu
  • Servis aku zařízení – výměna baterií v semaforech apod.
  • Kontroly aktuálních objízdných tras

Nabízíme:

  • Služební auto
  • 24 000 Kč/měsíc + roční bonusy dle ročních výsledků firmy
  • firemní benefity
  • možnost osobního růstu (vzdělávací kurzy, školení)
  • mobilní telefon
  • časově flexibilní zaměstnání

Kontakt:

Naši partneři

Napište nám ještě dnes

Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.